Wzór ogłoszenia o zaginionym zwierzęciu

Zaginięcie domowego zwierzęcia jest bardzo traumatycznym przeżyciem. Szczególnie dla dzieci oraz osób, które bardzo zżyły się ze swoim pupilem. Chcielibyśmy widzieć jak najmniej takich przypadków jednak nikt nie wie co przyniesie jutro.

Cechą charakterystyczną ogłoszeń, które od czasu do czasu widać na budynkach, ogrodzeniach i słupach informacyjnych jest ich niedokładność. Ludzie pod wpływem stresu nie zawsze tworzą poprawne ogłoszenie, w którym zawarte są informację o całej sytuacji oraz o samym zwierzęciu. Nie wystarczy umieścić zdjęcie i skrócony ogólny opis.

Przygotowaliśmy prosty wzór ogłoszenia w kilku najpopularniejszych formatach z możliwością pobrania go i swobodnego wypełnienia. Cały czas będziemy starali się poprawiać jego funkcjonalność więc jeśli mają Państwo własne sugestie to prosimy o kontakt (najlepiej mailowy).

Będzie nam miło za wszelkie uwagi.

Ile kosztuje pobranie wzoru ogłoszenia?

Pobranie wzoru ogłoszenia jest w pełni darmowe.

Czy można edytować wzór ogłoszenia?

Tak. Nasz wzór ma jedynie charakter przykładu wypełnienia ogłoszenia niezbędnymi podstawowymi danymi. Po pobraniu można utworzyć swoje własne ogłoszenie bazując na pobranym wzorze. Jeśli trzeba dopisać dodatkowe informację jak najbardziej należy to zrobić.

Czy mogę zostawić ogłoszenie w Gabinecie Weterynaryjnym Jużak?

Tak. W poczekalni mamy tablicę informacyjną, na której umieszczamy również tego typu ogłoszenia.

Czy można w Gabinecie Weterynaryjnym Jużak zaczipować zwierzę?

Tak. Jest taka możliwość. Po więcej informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego lub osobiście. Zaczipowanie zwiększa szansę na odnalezienie pupila.

Czy umieszczacie tego typu ogłoszenia na stronie internetowej Gabinetu Weterynaryjnego Jużak?

Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe. Ale w przyszłości być może zdecydujemy się wygospodarować osobną podstronę.

Czy pomagacie w przygotowaniu wersji elektronicznej ogłoszenia?

Niestety, gabinet weterynaryjny Jużak nie pomaga w przygotowaniu takich materiałów.

Jeśli nie mają Państwo odpowiedniej osoby, która może pomóc w przygotowaniu elektronicznej wersji, proszę pisać na securesite<małpa>protonmail.ch z pytaniem o pomoc powołując się na stronę Gabinetu weterynaryjnego Jużak.

Aby można było przygotować elektroniczną wersję ogłoszenia należy przesłać zdjęcie bądź zdjęcia w jak największej rozdzielczości oraz tekst ogłoszenia na podany wyżej adres mailowy.